Notice: Undefined variable: header_h1 in /home/melbi/melbi.ua/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/newstore/template/information/information.tpl on line 40

Про нас - меблева фабрика в Україні

MELBI - це молодий, активно розвивається.

Влітку 2015 року, маючи досвід виробництва різної меблевої продукції з металу і дерева, ми вперше взялися за серійне виробництво ліжок і почали з декількох моделей. Вироби з кращим на ринку співвідношенням ціна-якість і актуальним дизайном швидко стали користуватися успіхом, і ми активно почали розширювати модельний ряд. В результаті, навесні 2016 на ринку були представлені дві лінійки ліжок Metal Line і Soft Line. Всього за 1,5 роки існування підприємство значно розширило географію продажів і зайняло гідні позиції серед вітчизняних виробників меблів для спальні.

Наша робота базується на трьох принципах: якісні матеріали вітчизняних і зарубіжних виробників, висока надійність і сучасний ергономічний дизайн. З любов'ю і турботою ставимося до розробки кожного виробу, щоб збірка була швидкою і простою, а меблі служила довгі роки.

Ми постійно вдосконалюємо, прислухаємося до порад, вчимося і рухаємося вперед. Наша команда працює разом в обраному напрямку, і в подальшому ми плануємо не втрачати актуальність, втілювати в життя нові сміливі ідеї та створювати для Вас комфортну меблі.