Дитячі ліжка з металу

Дитячі ліжка з металу

Ми виробляємо дитячі ліжка з металу виключно з якісних матеріалів . Тому наша гарантія на всі меблі становить 18 місяців ! Ми піклуємося про кожного нашого клієнта і робимо співпрацю з нами максимально комфортним.

У даній категорії немає товарів.

Колиски з металу були широко поширені ще в Середньовіччі. Тоді це було вимогою безпеки, адже дерев'яні колиски піддавалися натиску шкідливих комах. Нині ми позбавлені таких проблем і можемо вибрати предмети обстановки, орієнтуючись на власний смак. Тим часом, металеві меблі не здала своїх позицій. Наша меблева фабрика виготовляє якісні дитячі ліжка з металу недорого. Товари представлені в нашому фірмовому інтернет-магазині.

Переваги дитячих ліжок з металу

Незважаючи на те, що, в порівнянні з дерев'яними, залізні ліжечка коштують досить дешево, вони не повинні асоціюватися з казенними установами. Дитячі ліжка з металу - це красиві меблі, яка буде радувати око. Сучасні технології дозволяють додати залозу будь-яку форму. При цьому меблі з металу дуже стійка до зовнішніх подразників, не утворює тріщин і зберігає цілісність. У дитячих ліжок з металу стильний і сучасний дизайн.

Ми рекомендуємо купувати металеві ліжечка тільки для підрощених дітей. Для діток до 3 років краще вибрати дерево. По-перше, через недолугості малюків. По-друге, через їх швидкого зростання спальне місце все одно доведеться незабаром міняти. А ліжечко з металу - це довговічний предмет обстановки, який повинен купуватися не на один рік.

Для дитини постарше металеві меблі підійде ідеально. Діти люблять влаштовувати з ліжечка батут. Для цього вона повинна мати великий запас міцності. Залізні вироби ідеально задовольняють цьому критерію.

Всі деталі дитячого ліжка з металу мають обтічні форми без гострих кутів і виступаючих частин. У підставі розташовані гнутоклеєні ламелі. Вони забезпечать амортизуючий ефект і тривалу експлуатацію матраца за рахунок постійної циркуляції повітря.

Металеві ліжечка нашого виробництва, представлені в інтернет-магазині, повністю безпечні з точки зору екології. Полімерне лакофарбове покриття сертифіковане для дитячої залізної меблів. Фарба стійка до всіх видів впливів і непорозумінь.

Дитячі ліжка з металу відрізняє невисока ціна. Ви можете дешево купити нашу продукцію в інтернет-магазині. Ми здійснюємо доставку недорого по всій Україні, в тому числі в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу. Ми впевнені у високій якості вироблених меблів. Всі товари, представлені в інтернет-магазині, мають гарантію терміном 18 місяців.